Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunlarında Temu Tesisat, görüntüleme ve dinleme cihazları ile kırmadan noktasal tespit ile Su kaçağı sorunlarında en hızlı çözümü sunar. Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Temu Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunlarınızda Temu Tesisat aynı zamanda sigorta şirketlerine çözüm ortaklığı yapmaktadır. Ev ve iş yeri sigorta kapsamlarında Temu Tesisat olarak sizlere dosya takibi ve ev veya iş yerinizde yaşanan su kaçak sorunlarınızın sigorta kapsamında yapılmasına yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda Temu Tesisat olarak yapılan her işlem sonrası 6 ay işçilik garantisi vermekteyiz.

Sigortanız varsa kapsamlarını inceleyiniz!

Eve veya iş yeri sigortalarında su kaçaklarına ve su kaçaklarının neden olduğu hasarlarda sigortanızdan destek alabilirsiniz. Bu konuda Temu Tesisat olarak sizlerin sigorta kapsamları hakkında sizlere yardımcı oluyor ve dosya takibinizi yapıyoruz.

Sigorta kapsamında kırmadan su kaçak tespit hizmeti alabilir ve su kaçaklarına neden olan hasarları sigortanız tarafından karşılayabilirsiniz.

  1. Duvarlarda oluşan su kaçaklarının neden olduğu hasarlar.
  2. Döşeme ve zeminde su kaçaklarının neden olduğu hasarlar.
  3. Eşyalarınızda oluşan hasarlar.
  4. Halı, kilim veya benzeri örtülerde oluşan lekeler veya kirlerin yıkama-temizlenme hizmeti.

Kırmadan su kaçak onarımı

Döşemelerde veya duvarlarda söküme uygun kalebodur, fayans, seramik veya mermerlerin kırmadan sökülme işlemi yapıldıktan sonra gerekli kaçak onarıldıktan sonra tekrardan aynı sökülen döşeme veya kaplama malzemesinin yerine montaj yapılma hizmetidir.

Su kaçakları tespiti ve onarımı konusunda daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Whatsapp ve Arama: +90 532 201 84 51

 

Kırmadan Su kaçak Tespiti

İstanbul Kırmadan su kaçak tespiti

istanbul kırmadan su kaçak onarımı