Hakkımızda

İstanbul bölgesinde sigorta şirketlerinin en çok taktir ettiği su kaçak onarım merkeziyiz.

Kırmadan Su Kaçak Onarımlarında İstanbul Birincisi

Su kaçakları evinizde ve iş yerleriniz de genellikle yanlış yapılanmış veya zamanla eskimiş tesisat borularında meydana gelen arızalanma, yanlış ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin zamanla deformasyona uğraması gibi çeşitli etkenlerden meydana gelmesine su tesisat arızalarına denir. Temu tesisat olarak İstanbul da her yerde hizmet anlayışıyla firmamız, kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti
Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

Neden Temu Tesisat?

Firmamız tam 20 yıldır İstanbul içi her iki yakada ve İstanbul yakın çevrelerde su kaçağı, su kaçakları bulma ve su kaçağı tespiti gibi su tesisatı hizmetleri 20 yıllık su tesisatçılığında ki deneyimimizi günün şartlarıyla profosyonel ustalarımız ile teknolojiyi kullandık cihazla kırmadan su kaçağı ve su tesisatı bulma gibi hizmetler sağladık siz müşterilerimize bu sayede kırıp dökme gibi su tesisatının en büyük ve en korkulu derdinden kurtarıyoruz.
TurAssist Yetkili Onarım Firması
Sigorta şirketlerinin hizmet sağlayıcısı olarak bilinen TurAssist firmasının su kaçak onarım ve su kaçaklarının neden olduğu hasar onarım şirketiyiz.
7/24 Hizmet Garantisi
Sigorta şirketlerine veya özel olarak su kaçak onarımları ve tespitinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde nöbetçi ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.
KIRMADAN TESPİT & ONARIM
Zemin veya duvar döşemelerinin uygunluklarına bağlı olarak su kaçak sorunlarında kırmadan su kaçak tespiti ve kırmadan su kaçak onarımı yapmaktayız.
ROBOT İLE TIKANIKLIK AÇMA
Kullandığımız teknolojik görüntüleme ve tıkanıklık açma makinalarımız ile tesisatınızda oluşan tıkanıklığı açıyor ve bu tıkanıklıkların neden olduğu hasarları onarıyoruz.

Kırmadan Su Kaçak Tespit & Onarım

Temu Tesisat olarak yıllardır edindiğimiz deneyim, iş kalitesi ve müşteri memnuniyet politikamız ile İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen Su Kaçak Onarım Merkezi seçildik. Bizlerle bu başarıyı getiren değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler.