Kırmadan Su Kaçak Onarımı

Kırmadan su kaçak onarımlarında en önemlisi kaçak olan bölgede ki zemin veya duvar döşemesinin sökme işlemine uygun olmasıdır. Ekiplerimiz kırmadan su kaçak tespitini yaptığında aynı zamanda kaçak sorunu oluşan bölgede bu işlemin uygun olup olmadığı konusunda sizlere bilgi verecektir. Kırmadan kaçak tespiti yapılan bölgede zemin veya duvar döşemesinin sökme işlemine uygun olması durumunda, kırmadan su kaçak onarımı yapılacaktır.

Kırmadan su kaçak onarımı yapılma işlemi tamamen kullanıcı isteğine bağlı bir durumdur. Kırmadan su kaçak onarım işlemini yapan ekibimiz, İstanbul bölgesinde kırmadan su kaçak onarımı konusunda deneyimli ve bu konuda eğitimli kişilerdir.

Kırmadan su kaçak onarımı konusunda sigorta kapsamı var mıdır?

Sigorta poliçenizde su kaçak tespiti konusunda kapsam var ise bunun onarılması konusunda da kapsam bulunmaktadır. Sigorta dosyalarınızı tarafımıza gönderdiğiniz taktirde kırmadan su kaçak onarımı konusunda sigortanızdan alacağınız geri ödeme için gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır.

Kırmadan su kaçak onarımlarında sigorta kapsamınızda aynı zamanda,

  1. Su kaçaklarının neden olduğu duvar veya zemin hasar ödemeleri
  2. Su kaçaklarının neden olduğu eşya hasarları
  3. Su kaçaklarının neden olduğu tesisat hasarları
  4. Su kaçaklarının neden olduğu halı veya benzeri ürünlerin temizlik masrafları karşılanmaktadır.

Su kaçak onarımları nasıl yapılmaktadır.

Kırmadan su kaçak onarımlarında mutlaka kaçak olan bölgede öncelikli bir kontrol ve gözlem yapılmalıdır. Kırmadan su kaçak tespiti yapıldıktan sonra kaçak olan duvar veya zeminde bulunan döşemeler kaldırılır kırmadan su kaçak onarım işlemi yapılır.

Kırmadan su kaçak onarımları hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Whatsapp ve Arama: +90 532 201 84 51

Kırmadan Su kaçak Tespiti

İstanbul Kırmadan su kaçak tespiti

istanbul kırmadan su kaçak onarımı