Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Temu Tesisat olarak kırmadan su kaçak onarımı ile ilgili bizlere sıklıkla sorulan soruları sizler için derledik. Kırmadan su kaçak onarımda merak ettiğiniz diğer tüm soru ve sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

1. Duvar içi veya fayans arkası su kaçağı kırmadan bulunabilir mi?

Evet. Kırmadan su kaçak tespiti için gerekli tüm ekipmanlara sahibiz. Ekipmanlarımızın tamamı hassas ve nokta tespiti yapmaktadır. Tam olarak su kaçağının olduğu bölgeyi hem akustik dinleme cihazları hem de termal görüntüleme cihazları ile tam tespitini yapıyoruz. Kırmadan su kaçak onarımları ile alakalı daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

2. Kırmadan su kaçak tamiri yapılabilir mi?

Bu soruya evet denilebilmesi için kesinlikle kaçak olan bölgede keşif yapılması gerekir. Kırmadan su kaçak tamiri yapılabilmesi için orada bulunan zemin veya duvar döşemesinin kesinlikle aletlerimiz ile sökülebilir olması gerekmektedir. Kırmadan su kaçak onarımlarımızda %100 başarı ile çalışmaktayız.

Bölgede kırmadan su kaçak onarımının olup olmayacağını keşif veya kırmadan su kaçak tespiti yapmaya gelen ekiplerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

3.Kırmadan su kaçak tespit fiyatı nedir?

Tüm İstanbul içerisinde ekiplerimiz ve bölgelerimiz farklı maliyetlere sahiptir. Bu yüzden İstanbul içerisinde kırmadan su kaçak tespit fiyatında sizlere en uygun fiyatı verebilmemiz için bizlere sorununuz ve bölgeniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

İstanbul içerisinde kırmadan su kaçak tespit fiyatları 99 TL ile 169 TL arasında değişmektedir.

4. Hangi saatler arasında çalışıyorsunuz?

Temu tesisat olarak kırmadan su kaçak tespiti ve kırmadan su kaçak onarım hizmetini 7 gün 24 saat vermekteyiz. Bölgenizde bulunan bir ekip yok ise kısa bir süre içerisinde sizlere en yakın kırmadan su kaçak tespit ekibimiz ve kırmadan su kaçak onarım ekibimiz yönlendirilecektir.

Sizlere en hızlı hizmeti vermek için 25 yıldan bu yana çalışıyoruz.

5. Sigortam var, su kaçak tespiti yaptırabilir miyim?

Evet, su kaçak onarımları ve tespiti konusunda sigortanızdan destek alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ev veya iş yeri sigorta poliçenizde bulunan asistan veya ana firmayı aramak. İstanbul içerisinde sigorta şirketlerine de hizmet verdiğimizden dolayı, sigorta şirketi veya direkt olarak sizlere sigorta kapsamınızda destek verebiliriz.

Sigorta kapsamında su kaçak onarımları için bizleri arayabilirsiniz.

6. Su kaçağından dolayı duvar ve zemin kabardı ne yapmalıyım?

Eğer sigortanız var ise su kaçaklarından kaynaklanan hasarlar tamamen sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Tek yapmanız gereken sigorta şirketi ile görüşmek. Ev veya iş yeri sigortanız yoksa Temu Tesisat olarak aynı zamanda uzman onarım hizmeti vermekteyiz. Sizlere bu konuda en kalıcı, uygun ve hızlı çözümü deneyimlerimiz sayesinde sunabiliriz. Su kaçaklarının neden olduğu hasar onarımları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

7. Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Asıl uzmanlık alanımız olan tesisat ve onarım hizmeti kapsamında;

  • Kırmadan su kaçak tespiti
  • Kırmadan su kaçak onarımı
  • Su kaçaklarının neden olduğu hasar onarımları
  • Petek ve tesisat temizliği
  • Havuz ve bahçe su kaçak tespitleri
  • Havuz veya bahçe su kaçak onarımları
  • Tıkanıklık giderme

Bu hizmetlerimize bağlı olarak diğer tüm uzman olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızda bizlere yazabilir veya 7/27 arayabilirsiniz.

    Note: Your email address will not be published.