7/24 ACİL SU KAÇAĞI

0532 201 84 51

Bazı müşterilerimizden gelen değerli yorumlar

Profesyonel hizmeti herkes hak ediyor. Sunduğumuz profesyonel hizmete teşekkür mesajlarını eksik görmeyen müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

Zafer Bozacıoğlu

Milonlusoda Şirketi

İşletmemizde yaşadığımız sorunu en kısa sürede ve tertemiz halleden Temu Tesisat firmasına sonsuz teşekkürler. Bir sorununuz varsa Temu'ya sorun!

- Yiğit Ceylan

Ev Sahibi

Gözümüzde çözülemeyen bir sorun olarak gördüğümüz ve bir çok tesisatçının yapamadığını saniyeler içinde çözen ve saatler içinde onaran mükemmel şirket TEMU'ya teşekkür ederiz.

- Aleyna Hanım

Ev Sahibi

Su basmasından dolayı mahvolan evimizi cebimizden bir kuruş bile çıkmadan başından sonuna kadar takip eden Temu Tesisat firmasına çok teşekkür ederiz.

- Melek Hanım

Ev Sahibi

Temu Tesisat bir onarım firması değil resmen teknoloji firması. Dakikalar içinde kaçağı bularak bir fayans bile kırmadan saatler içinde onarım yapıldı. Şaşırdık doğrusu. Temu Tesisat'a sonsuz teşekkürler.

- M. Feyzi Sıcak

Yıldız Market

İşlerimizi aksatmadan hızlıca tüm sorunu çözen ve iş bittiğinde eskisi gibi tertemiz bırakan bir firma. Hiç bir işimiz aksamadı. Mükemmel bir şirket. Çok teşekkür ederiz.

- Merve Hanım

Beauty Saloon

İşlerimizde su ve tesisatın önemini sorun yaşadığımızda anladık. Sigorta şirketinden aradığımızda daha 1 saat bile olmadan müdahale edildi ve saatler içinde sorun çözüldü. İyiki varsın TEMU.