7/24 ACİL SU KAÇAĞI

0532 201 84 51

Kırmadan Su Kaçak Tespiti - Temu Tesisat

Su Kaçağı Tespiti Su kaçakları evinizde ve iş yerlerinizde genellikle yanlış yapılanmış veya zamanla eskimiş tesisat borularında meydana gelen arızalanma, yanlış ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin zamanla deformasyona uğraması gibi çeşitli etkenlerden meydana gelmesine su tesisat arızalarına denir. Temu tesisat olarak İstanbul'da her yerde hizmet anlayışıyla firmamız, kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır; Öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması gereken öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Tespit Aşamasında Kullanılan Cihazlar Nelerdir?

Su kaçağı bulma aşaması nasıl olur?

Su kaçağı bulma aşaması nasıl olur? Kaçağın yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. TemuTesisat olarak İstanbulda sizlere hizmet vererek su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Akustik dinleme cihazları ile, tesisatınızda ki tüm hatlar kontrol edilir, kaçak eğer temiz su tesisatında ise akustik dinleme cihazları ile kolaylıkla bulunur. Su kaçağı eğer atık su tesisatından meydana geliyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri tespit edilir.

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor mu?
Tespit esnasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz.

Garantili Onarım

Temu tesisat kırmadan su kaçak tespitini yaptıktan sonra sizin onayınız ile su kaçak tesisat tamiri de yapmaktadır. Tüm çalışmalarını garantili bir biçimde ve sizin onayınız dahilinde yapmaktadır.

Acil Kaçak Tamiri

Su kaçakları eşyalarınıza ve evinize zarar verebilir bu yüzden su kaçaklarınızı 7/24 tespit ediyor ve en hızlı bir biçimde profesyonel ekiple müdahale ediyoruz.

Sigorta & Kapsam

Sigorta ve kapsamında acil kaçak tespiti yapılabilirken aynı zamanda su kaçağının size verdiği zararıda sigorta dosyanız ile birlikte yapabiliriz. Acil su kaçak onarımları ve sigorta kapsamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır ?

Temu tesisat olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyetimiz ve bu amaçla, önceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit yöntemlerinin yerine garantili ve kesin çözüme ulaşan su kaçak tespit yöntemleri kullanıyor. Gizli ve açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarında kolayca sonuca ulaşıyoruz.