7/24 ACİL SU KAÇAĞI

0532 201 84 51

Sıkça merak ettikleriniz

Temu Tesisat olarak daima müşterilerimizin yanındayız. Temu Tesisat şirketi olarak sigorta kapsamında ve özel olarak su kaçaklarını tespit ediyor ve bununla alakalı gerekli müdahaleleri yapıyoruz. sıkça merak ettikleriniz konusunda bize daima ulaşabilirsiniz.

Su kaçakları hakkında

Akustik görüntüleme ve termal görüntüleme ile kaçakları yerinde hiç bir kırma işlemi yapmadan tespit edebiliyoruz. Tespitlerimiz %100 garantilidir.

Su kaçağı parke altında veya duvarda ise kırma işlemi ne yazık ki yapılır. Fakat fayans altında herhangi bir kaçak varsa fayans sökülerek yerine tekrardan takılır. Herhangi bir yenileme yapmak zorunda kalmazsınız.

Kaçak tespit ücretlerimiz sabittir. Lokasyonunuza göre kilometre farkından dolayı farklılık göstermektedir.

Onarım ücretleri tespit yapıldıktan sonra belirlenmektedir. Onayınız olmayan hiç bir tadilat yapılmaz bu yüzden asla sürpriz bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Evet, sadece kaçak tespiti yaptırabilirsiniz. Onarım için sizin onayınız gerekir ve bize onarım yaptırmak zorunda değilsiniz.

Profesyonel ekip ve kendi bünyemizde bulunan elemanlar ile hizmet vermekteyiz. Sigorta şirketleri anlaşmalı kurumuz. Bu yüzden yaptığımız işlerde fiyat belirleme politikamızı daima doğru ve uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

evet, 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kırım gibi gürültülü tadilatların komşu ve toplu yaşam kurallarına uyduğumuzdan dolayı kaçak kısmi onarıldıktan sonra onarım randevusu ile uygun saatte onarımını yapıyoruz.

su kaçakları acil bir iş olduğundan dolayı en kısa sürede hizmet veriyoruz. Acil servis elemanlarımız ve onarım elemanlarımız ayrıdır. Bu yüzden acil su kaçak elemanlarımız en kısa sürede olaya müdahale etmektedir.

Sigorta Kapsamları hakkında

Öncelikle bizi aramadan önce sigortanızı yaptırdığınız şirketi arayarak acil su kaçak onarım talebinde bulunmanız gerekiyor. İletişim onlar üzerinden gerçekleşmesi gerekir.

Sigorta poliçenizde yer alan rakamlar ve içerikler burada farklılık gösterebilir. Bunun için sigorta poliçesine bakarak dosya açmamız gerekir. Bu süreçleri Temu Tesisat yönetmektedir.

Su kaçak baskınının hasar açtığı;

  • Mobilya
  • Duvar - Tavan Tadilat 
  • Parke yenileme
  • Fayans Yenileme
  • Klozet - tuvalet taşı yenileme
  • Halı ve döşeme temizleme
  • Mermer ve PVC yenileme
  • Boru hortum ve tesisat yenileme
  • Tam onarım hizmeti

Sigorta kapsamın da ihtiyacınız olan tadilat veya yenileme esnasında ekstra yenileme ve revizyon istediğiniz alanlarda size teklif verebilir ve en uygun fiyata yapabiliriz.

 

Bu poliçenizde değişiklik gösterebilir. Oluşan hasarların ne kadarının yenilenmesi veya ne kadarının onarılması hakkında ki nihai kararı sigorta şirketine bağlı eksper vermektedir. Dosya ödemeniz sigorta şirketi tarafından belirlenir.

Eksper size yapılacak ödeme kısmında yeterli miktarı vermezse azami miktarda tadilatı için gerekeni sigorta kapsamında Temu Tesisat yapmaktadır. Ekstra ihtiyaçlarınız size bildirilir onay verirseniz yapılır.

Cevabınızı bulamadınız mı? Sorunuzu gönderin