7/24 ACİL SU KAÇAĞI

0532 201 84 51

Neden Temu Tesisat?

Firmamız tam 20 yıldır İstanbul içi her iki yakada ve İstanbul yakın çevrelerde su kaçağı, su kaçakları bulma ve su kaçağı tespiti gibi su tesisatı hizmetleri 20 yıllık su tesisatçılığında ki deneyimimizi günün şartlarıyla profosyonel ustalarımız ile teknolojiyi kullandık cihazla kırmadan su kaçağı ve su tesisatı bulma gibi hizmetler sağladık siz müşterilerimize bu sayede kırıp dökme gibi su tesisatının en büyük ve en korkulu derdinden kurtarıyoruz.

Akustik Su Kaçağı Dinleme

Trotec LD-6000 marka akustik dinleme cihazımız sayesinde şebeke suyu kaçağı ve boru patlağının yerini kırmadan buluyoruz. Kaçak bulma işi öyle sandığınız kadar kolay değil tabi ki, önce tüm tesisat basınca uygun hale getirilerek basınç veriliyor. Kaçak olan noktada ses arttığı için kaçağın bulunması mümkün olur. İşlem adım adım bu şekildedir. Kaçak bulma işini sadece resimlerden 5 dakikalık bir iş gibi görülse de aslında öyle değil ve sektörümüzde her ustanın beceremediği hassas işlerin başında geliyor. Temu tesisat olarak neyse ki İstanbul da tesisat olarak gerekli teknolojik ekipman ve deneyimli ustalara sahibiz…

KIRMADAN TESPİT: Kurumsal olarak sigorta şirketlerinin onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Bu yüzden olabildiğince hızlı, teknolojik ve evinize hasar vermeden tespit yapıp sorun olan bölgede en hızlı çözümü alıyoruz. Evinizde en hızlı kaçak tespit işlemi konusunda 20 yıllık tecrübelerimiz ile %100 müşteri memnuniyet garantisini en uygun fiyata sunuyoruz.

Uzman ekibimize güveniyoruz.

Sadece su kaçak tespitinde değil su basma sonucu evinizde oluşan boya, mobilya, parke veya herhangi bir tadilat gerektiren durumlarda bu konuda da en uygun ve en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Bize Güvenen Kurumsal Çözüm Sunduklarımız

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri